Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Uzun Saç Hala Havalı Mı? | | Darkhair Blog

/
/
/
105 Views

Uzun saç hala havalı mı?

 

Kimileri uzun saç modasının geçtiğini düşünse de bakımlı saçların her zaman takdir gördüğünü unutmayın.

 

90’ların erkek stil trendlerinden “uzun saç” popülerliğini yitirdi ancak başta Hollywood yıldızları olmak üzere saçına dokundurmayan hatırı sayılır sayıda trend setter ünlü var.  Aralarında 2014 yılının Yaşayan En Seksi Erkek unvanı sahibi Chris Hemsworth’un da bulunduğu ünlülerin bir kısmı, rolleri gereği saçlarını kestirmek zorunda kalmasa uzun kullanacağını söyleyecek kadar da uzun saçlarına düşkün.

 

Kadınlar aslında tarz sahibi ve bakımlı erkekleri beğeniyor. Dağınık, şekilsiz ve bakımsız saçlar kısa ya da uzun fark etmeksizin kadınlara itici geliyor. Saçınızı uzatmayı düşünüyorsanız yapmanız gerekenler çok basit; saç bakımınızı ihmal etmeyin, uçlarından aldırıp modelini koruyarak saçınızı uzatın. Wella Sp Liquid Hair Hassas ve Kırılgan Saçlar için Moleküler Saç Tazeleyici serum gibi ürünlerden destek alarak, Hollywood’un uzun saçlı yakışıklılarına meydan okuyabilirsiniz. Neden olmasın?

 

 1. Chris Hemsworth
 2. Jason Momoa
 3. Kit Harington
 4. Johnny Depp
 5. Jared Leto
 6. Christian Bale
 7. Keanu ReevesBrad Pitt
 8. Orlando Bloom

 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Linkedin
 • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar