Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Şapka İle Kullanılabilecek 3 Topuz Modeli | | Darkhair Blog

/
/
/
55 Views

Yaz kış gardrobumuzda vazgeçilmez aksesuarlar olarak yer alan şapkalar hem şık hem spor kombinlerle birleşen en önemli tamamlayıcı parçalardan. Şapkaların en az kıyafetlerimizle uyumu kadar saçlarımızla olan uyumu da önemli. Spor bir şapkaya uzun uğraşlar sonucu şekil verilmiş bir saç yakışmayacağı gibi, şık bir şapkaya ise özensiz bir saç modeli uymaz. Unutmayın şapkalar artık sadece sizi güneşten veya soğuktan koruyan birer kalkan değiller, tarzınızı en doğru şekilde yansıtacağınız birer anahtar görevi görüyorlar. Bu sebeple sizlere şapkayla beraber kullanabileceğiniz üç ayrı topuz modeli hazırladık.

  1. Fötr ve Floppy Şapkalar İçin Ensede Dağınık Topuz

Yazın gelmesiyle birlikte plajda ve sahil kenarında floppy şapkalar bir bir kendilerini göstermeye başladı. Rengarenk ve birbirinden şık şapkalarınızla rahat hissedeceğiniz bir saç modeli olarak ensede dağınık topuzu deneyebilirsiniz. Fötr şapkaların keskin görüntüsünü de biraz rahatlaran dağınık topuzunuzu Tony&Guy Orta Tutuşlu Saç Spreyi ile kolayca sabitleyebilir ve gönül rahatlığıyla tarzınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

  1. Beyzbol Şapkalaranın Rahatlıyla Birleşen Tepeden Topuz

Spor şapkalar kendilerini özellikle yaz aylarında gösteriyorlar. Genelde saçların at kuruğu yapılarak dışarı çıkartıldığı üstü açık beyzbol şapkaları bizlere güneşe karşı birer kalkan olmanın yanında spor kombinlerimizin de en büyük yardımcısı olma görevini de üstleniyor. Tarzınızı yansıtmak için beyzbol şapkalarını kullanabilir, saçlarınızı tepeden topuz yaparak da kendinizi yaz sıcağında oldukça ferah hissedebilirsiniz. Saçlarınızda sıcağın yaratacağı etkileri de Keune Care Line Sun Vücut ve Saç Koruma Yağı ile en aza indirebilirsiniz.

  1. Şık Kombinler İçin Yandan Sıkı Topuz

Şıklık ve şapka denilince hemen hemen hepimizin aklına kraliyet kadınları geliyor, durum böyle olunca onların en sık tercih ettiği saç modelleri de günümüzde modaya yön veriyor. Kraliyet kadınları da şapkalarıyla topuz yapılmış saçları birleştirmeyi çok seviyor çünkü birbirinden şık şapkalarla birleşen özenli bir topuz hem yüzünüzü ortaya çıkartacak hem de size asil bir hava katacaktır. Unutmayın şapkadan görülebilecek şekilde yapılmış bir yandan topuz ile saç modelinizi ve şapkanızı aynı anda ön plana çıkarabilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar