Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Kate Middleton’ın En çok Tercih Ettiği Saç Modelleri | | Darkhair Blog

/
/
/
35 Views

İngiliz Kraliyet Ailesinin her hareketi mercek altına alınan gözde üyesi Kate Middleton’ın saç modelleri de en az gardırobu kadar olay oluyor. Düzgün, derli toplu modelleri her zaman ön plana çıkaran Cambridge Düşesi saçlarının bakımına her şeyden daha çok önem verdiğini de belirtmeyi ihmal etmiyor. Cambridge Düşesinin en çok tercih ettiği saç modellerini sizler için inceledik;

Parlak Dalgalar ve Aksesuar Uyumu

  Kate Middleton en çok uçları dalgalı ve hacimli fön modelini tercih ediyor, birçok davete bu saç modeli ile katılan Düşes, saçlarının hem çok işlem görmemesine hem de Kraliyete yakışır bir gösterişe sahip olmasına önem veriyor. Cambridge düşesi bu modeli kullandığı zamanlarda küçük ama parlak bir küpe kullanarak saçlarındaki dalgaları ön plana çıkarıyor. Siz de bu modeli Element Saç Maşası ile kolayca yapabilirsiniz.

Ensede Sıkı ve Hacimli Topuz

  Sadece Cambridge düşesinin değil Kraliyet ailesindeki hemen hemen her kadının favori saç modellerinden olan ensede toplanmış sıkı ve hacimli topuz sizi şık davetlerde kurtaracak bir model. Çok basit ve hesaplı bir Topuz Süngeri ile kolayca yapılabilecek bu modelde topuzunuza hem hacim verebilir hem de saçınızın bir kısmını topuzunuza aksesuar olarak kullanarak parçalı ve şık bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Yarısı Yukarıda Yarısı Aşağıda

Cambridge Düşesinin bir diğer favori günlük saç modeli ise saçınızın bir kısmını yukarıda toplayarak bir kısmını da salarak yapılan basit ve şapkayla oldukça uyumlu bir model. Bu modeli yapmak için ihtiyacınız olan şeyler BaByliss Pro İyonik Wag Saç Maşası ve birkaç toka. Maşa ile saçlarımıza dalgalı bir görünüp verip üst kısmı yine sıkı topuz modelindeki gibi parçalı bir görünüm elde etmek için yukarıdan topluyoruz. Tel toka ile sabitleyip şapka ile birleştirerek pratik ve rahat bir model elde ediyoruz.  İyonik maşa kullanmak bu modeli yapmak için oldukça ideal, istenilen dalgaların hem çok hızlı hem de hacimli olması için kullandığımız maşanın kalitesine önem vermemiz şart.

Sade ve Pratik: At Kuyruğu

At kuyruğu hemen hemen her uzun saçlı kadının tercih ettiği oldukça pratik bir model ama Cambridge düşesi düz saçlarını yine dalgalı bir görünüm vermeyi ihmal etmemiş. Günlük işlerinde hem şık görünmek hem de rahat etmek için kullandığı bu modelde yüzünü ve aksesuarlarını yine ön plana çıkarıyor. Toni&Guy Classic Dalga Sabitleyici Krem Jöle ile siz de Kate Middleton gibi hacimli görünümü asla bozulmayan bir at kuyruğuna sahip olabilirsiniz.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar