Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Sıcak Havalarda Kullanabileceğiniz 5 Saç Modeli | | Darkhair Blog

/
/
/
44 Views

Sıcak Havalarda Kullanabileceğiniz Saç Modelleri

Yazın ince elbiseler, açık ayakkabılarla sıcağın etkisini azaltabiliriz. Ama kavurucu sıcaklarda uzun saçlarla baş etmek ve şekillerini korumak zordur. Siz de uzun saçlara sahipseniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, işte hem güzelliğinizden ödün vermemenizi hem de sıcaktan bunalmamanızı sağlayacak yaza uygun saç modelleri…

Balerin Topuzu

Hem gündüz hem gece şıklığı ve rahatlığı sunan modellerin başında balerin topuzu geliyor. İyice taradığınız ve saç bakım yağı sürdüğünüz saçlarınızı sıkı ve yüksekte at kuyruğu şeklinde toplayın. At kuyruğu yaptığınız saçınızı ikiye ayırın ve kendi içlerinde döndürdükten sonra birbirinin etrafında dolayın. Bir toka yardımıyla sabitleyin. İşte balerin topuzunuz hazır. Günlük bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu modeli dağınık da kullanabilirsiniz.

Ürün Önerisi;

Keraste Chronologiste Parfum en Huile Parfümlü Saç Bakım Yağı

İkili Topuz

Rahat ve spor bir stil oluşturdunuz, saçınız da buna uygun olsun ve sıcaktan etkilenmeyin istiyorsunuz. İşte ikili topuz tam size göre. Nasıl yapıldığına gelince; Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın ve ayırdığınız kısımları at kuyruğu şeklinde toplayın. At kuyruklarını topuz yapın ve sabitlemek için saç spreyinizi sıkmayı sakın ihmal etmeyin. Nasıl, çok kolay değil mi?

Ürün Önerisi;

Toni&Guy Ekstra Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi

Yüksek At Kuyruğu

2019 yazının en trend saçı yüksek at kuyruğu… Aslında çok basit gibi görünen bu modelin bir çok püf noktası var. Çünkü bu modelde saçın toplanan kısımlarının kusursuz görünmesi önemlidir. Öncelikle ısıya karşı koruyucu bir sprey ve düzleştiriciye ihtiyacınız olacak. Koruyucu spreyinizi sıkın ve saçlarınızı düzleştirin. Saçınızı tepede toplayın ve sık dişli bir tarakla üzerinden geçin. Dağılmaması için sabitleyin. İşte hazırsınız!

Ürün Önerisi;

Matrix Syle Link Heat Buffer Isıya Karşı Koruyucu Sprey

Taç Örgü

Kendinizi kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız bu model tam size göre. Fakat yapımı biraz meşakkatli. Saçlarınızı ortadan ikiye ayırıp sık dişli bir tarakla tarayın. Ayırdığınız her iki tarafı da ayrı ayrı örün. Örgüler ne çok sık ne de çok gevşek olmalı. Ördüğünüz kısımları lastik bir tokayla tutturun. Örgülerinizi hafifçe geriye doğru çekerek açın. Önce bir tarafı tepeden diğer tarafa doğru alıp tel tokayla tutturun ve aynı işlemi diğer tarafta da uygulayın. Taç örgünüz hazır.

Ürün Önerisi;

Tarko Hydra Carbon Tarak

Balıksırtı Örgü

Yüzyıllardır kadınların vazgeçemediği saç modellerinden biridir örgü. Ancak bu kez bir farklılık olsun diyoruz ve balık sırtı örgüyü deniyoruz. Saçınızı geriye doğru tarayın. Tepe noktasından bir tutam saç alın ve 3’e bölüp bir kaç sıra normal örün. Elinizdeki tutama yanlardan saç ekleyerek devam edin. Saçın tamamını örgüye kattıktan sonra düz örmeye devam edin ve toka ile tutturun. Örgünün kalıcı olması için briyantin kullanabilirsiniz.

Ürün Önerisi;

Fonex Briyantin

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar