Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

2019’un En Trend Erkek Saç Modelleri ve Bakım Önerileri | | Darkhair Blog

/
/
/
39 Views

Erkekler de günümüzde en az kadınlar kadar saç trendlerine önem veriyor, akımları takip ediyor. Bazen bir ünlü ismin farklı saç modeli trend olurken bazen de yeni modeller kuaförden kuaföre yayılıyor. Biz de sizler için 2019 senesinin en popüler saç modellerini araştırdık.

1-Keskin Çizgilerin Ön Planda Olduğu Modeller

Keskin çizgilerin ön planda olduğu modeller bu yıl hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor fakat her yüz tipine uygun olmayan bu kesim oval yüz hatlarına çok yakışıyor. Sakalla da birleştirerek çok havalı bir modele sahip olabilirsiniz. Bu modelde en çok dikkat etmeniz gereken nokta ise saçınızın dik ve hacimli olması. Hacim verdiğiniz fönlü görünümü korumak için Toni&Guy Orta Tutuşlu Saç Spreyi kullanabilirsiniz.

2-Asimetrik Saç Kesimi

Asimetrik saç kesimi denilince aklınıza düzensiz modeller gelmesin. Asimetrik saç kesimi tecrübeli kuaförler tarafından yapılan ve saçın belirli kısımlarının ayrı ölçülerle kesildiği uğraştırıcı bir model. Saçınızın güçlü ve bakımlı olması da bu modeli kullanmanın şartları arasında. Milk Shake Energizing Blend İnce Saçlar İçin Enerji Veren Saç Kremi saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olacak ve asimetrik kesim modelin saçınıza uymasına olanak sağlayacaktır. 

3- Orta Uzun Saç Kesimi

Uzun saçlar her yüz tipine uygun değil ama orta uzun saç kesimi saç kesimi genelde her yüz tipi ile uyum içinde bir görünüm oluşturuyor. En çok tercih edilen modellerden olan orta uzun modelde dikkat edilmesi gereken ise hacim. Hacimsiz bir saç ne modelin görüntüsünü ortaya çıkartacaktır ne de sizi bakımlı gösterecektir. Saçınıza hacim vermenizin en kolay yolu ise  Keraste Mousse Hacim Veren Saç Köpüğü . Nemli saça da uygulanabilen bu saç köpüğü ile kolayca bakımlı ve hacimli bir saça sahip olablirsiniz.

 4-Geriye Doğru Saç Modeli

Bu sefer retro bir saç modelini tanıtıyoruz. Geriye doğru ve parlak saçlar son zamanlarda tekrar eski popülaritesine kavuştu. Saçınızı arkaya doğru tarayıp Matrix Style Link Super Fixer Sabitleyici Jöle ile sabitleyebileceğiniz bu model ile düzgün ama tarz bir saç modeli elde edebilirsiniz. Saçlarınızın yanlarının üstüne göre daha kısa olması modelin etkisini arttıracağını da unutmayın.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar