Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Tren Alarmı: Yaz Modasında Saç Aksesuarları | | Darkhair Blog

/
/
/
71 Views

Son bir kaç sezonun önemli trendi saç aksesuarları 2019 yaz modasında zirveye oturdu. Bu sezon hangi modeller ön planda olacak? İşte başımızın üzerinde taşıyacağımız, yeni dönemin favori saç aksesuarları.

Danteller

Dantel saç aksesuarları sadece gelinler için değil. Bohem bir tarz yakalamak istiyorsanız koyu renkte olanlarını denemenizi tavsiye ederiz. İster gündüz ister gece kullanabileceğiniz bu aksesuar eğer koyu renk ise özellikle açık renkli saçlarda çok şık duruyor. Tabi işlem görmüş saçlarınızın bakımlı olması şartıyla.

Kurdele ve Fiyonklar

Bu yaz kıyafetlerde gördüğümüz kurdele ve fiyonk detayları saç aksesuarı trendlerine de yansıdı. İlk olarak Dior defilesinde karşılaştığımız kurdeleler yarım toplanmış düz saçlarla çok şık duruyor. Bu parçayla romantik stilinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Bantlar

Moda dünyasındaki retro etkisinden saç aksesuarları da etkilendi ve 90’larda oldukça popüler olan saç bantları geri döndü. Renk renk, spor ya da şık olan saç aksesuarları her stille kullanmaya uygun parçalar. Özellikle özenilmeden, saç maşası ile dalgalandırılmış saçlarda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yüksek Taçlar

Yıpranmış saçları onarma zamanı geldi! Bu saç aksesuarı bakımlı saçlar için birebir. İncili, taşlı, zımbalı, renkli ya da düz. Ama mutlaka yüksek! Bu yıl yüksek taçların yılıydı desek yanılmış olmayız. Bu parçayı gece-gündüz, renkli-düz, açık ya da toplu saçla kullanabilirsiniz. Ama unutmayın, ne kadar yüksek o kadar iyi!

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar