Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Sürekli Değişen Saçlarıyla Bir Stil İkonu: Rihanna | | Darkhair Blog

/
/
/
30 Views

Popun çılgın prensesi Rihanna kariyerine ve yükselişine hızla devam ederken tarzını da sürekli değiştirmeyi ihmal etmiyor. Yaptığı her şey olay olan ünlü yıldız iş dünyasındaki başarıları ile de gündemde kalmaya devam ederken bizler de Rihanna’nın sürekli değişen ve hepsi birbirinden tarz saç modellerini bir araya getirdik.

Rihanna’nın asla unutulmayacak ve bir anda popülerleşen saçların yanlarının kısa üstlerinin de uzun bırakıldığı bu model, özellikle genç kızlar arasında çok popülerleşmişti. Ünlü yıldız Pink’in de saçından ilham alan Rihanna bu model ile uzun süre gündem olmuştu.

Rihanna’nın tarzının nasıl bir anda değişebileceğini görüyorsunuz. İnce örgünün ve kırmızı rengin uyumunu ortaya çıkaran bu model cesur tercihlerde en ön sırada yer alıyor.

Kıvırcık saçın gösterişinden çok hoşlandığını sık sık dile getiren Rihanna’nın en çok tercih ettiği saç modeli genelde kıvırcık saçların şekillendirildiği modeller oluyor.  Daha açık renklerle kullandığı bu kıvırcık saç modelinin Rihanna’ya ne kadar yakıştığı ortada. Kıvırcık saçlar bakımı ve şekillendirmesi zor olan saçlar olsalar da Artego Easy Care Triple D Curl-Bukle Belirginleştirici Krem ile buklelerinizin güzelliğini kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz.

Ensede biten renkli saçlar ve fresh bir makyaj.. İster esmer ister açık tenli olun bu saç modeli hızlı bir fönle birlikte sizi her yerde ön plana çıkartacaktır. Rihanna’nın diğer saç modellerine nazar uzun süre kullandığı bu modele en çok kırık fönün yakıştığını unutmayın. Keune Blend De-Frizz Straight Fön Öncesi Krem ile siz de evde saçlarınıza harika ve kolay fön çekebilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar