Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Bir Erkek Stili: David Beckham’ın İlham Verici Saç ve Sakal Modelleri | | Darkhair Blog

/
/
/
29 Views

David Beckham tüm dünya çapında tanınan çok önemli bir futbolcu ama aynı zamanda her zaman ön planda olan bir magazin figürü. Dünya çapında erkekler tarafından en çok takip edilen isim olan David Beckham’ın erkek kuaförlerine ilham veren saç ve sakal stillerini inceledik.

1- Kısa Saç-Kirli Sakal

Özellikle yaz aylarında kısa saç erkekler arasında bir hayli popülerleşiyor. David Beckham da kısa saç denilince en çok örnek alınan isimlerden biri. Kısa saç ve kirli sakalın birbirlerine çok yakıştıkları ise çok açık.

2- Yanlar Kısa – Üstler Arkaya

Bu saç modeli hem spor hem de şık stillere bizce en uygun saç modeli. Yüzün daha karizmatik ve uzun görünmesi için tercih edilen bu modelde en büyük yardımcınız RedOne Ultra Güçlü Keratinli Besleyici Saç Jölesi olacak. Saç jölesini arkaya taranmış saça yatay bir şekilde uygulayarak David Beckham’ın tarzını yakalayabilirsiniz.

3- Üstler Havaya

Bir diğer popüler saç modeli ise üstlerin fön yardımı ile havaya kaldırıldığı ve yanda kalan saçların aşağı tarandığı model. Fön makinesi ile yapacağınız bir düzeltme ve  American Crew Fiber Güçlü Tutucu Mat Wax ile harikalar yaratabilirsiniz.

4- Spor Saç Modeline Taç Dokunuşu

Saç bandı veya bir taç yardımıyla uzun veya orta uzunluktaki saçlarını arkaya yatırarak siz de David Beckham’ın özellikle gençliğinde sık sık tercih ettiği bu modeli kullanabilirsiniz. Dağınık görüntüsüne rağmen özellikle yaz ayları için hem spor hem de eğlenceli bir saç modeli ve David Beckham’a da çok yakışıyor.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar