Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Ünlülerin Sokak Stilleri ve Ön Plana Çıkan Parçalar | | Darkhair Blog

/
/
/
23 Views

Sokak stili denilince akla ne kadar salaş ve rahat tarzlar gelse de ünlülerin sokak stilleri tahmin ettiğimizden farklı tarzda olabiliyor ama ne olursa olsun 2019 yılında ön plana çıkan parçalar genelde rahat ve renkli.

1- Priyanka Chopra’nın Şık Sokak Stili

Alıştığımız sokak stillerinden farklı olarak son zamanların en popüler oyuncusu Priyanka Chopra daha şık kombinler tercih ediyor. Priyanka’nın tercih ettiği bu takım Ralph&Russo’nun, çanta ise Fendi’nin. Küçük ve beyaz çantaları bu sene sokaklarda sık sık görmeye devam edeceğiz.

2- Naomi Watts’ın Serin Günler İçin Tercihi

Naomi Watts sokak stiliyle her zaman ön planda olan bir yıldız. Bu sefer de ince yün ceket akımına uyarak tayt ve ince yün ceket kombini hazırlamış. Beyaz spor ayakkabıların popülerliği ise zaten malum. Serin günlerde tercih edilebilecek bu kombinle siz de sokak stilinizi kolaylıkla yansıtabilirsiniz.

3- Gabrielle Union ve Sıra Dışı Tarzı

Leopar desenin bu sene moda haftalarında tekrar ön plana çıkmasıyla birlikte sokak stili de leopar desenli parçalardan nasibini almış durumda. Gabrielle Union ise sokak stilini parlak ve parçalı bir şortla kombinlemiş. Sıra dışı dursa da bizce oldukça şık, özellikle büyük şapka tercih ederek kombindeki dağınıklığın etkisini azaltmış ve hoş bir kombin hazırlamış.

4- Sokak Stilinde Maxi Elbiseler

Bu yaz sezonunda ise en çok tercih edilen parçalar maxi elbiseler oldu. Birçok ünlünün de sokak stilinde sık sık tercih ettiği maxi elbiseler hem rahat hem de kullanışlı.

5- Bucket Şapkalar

Sokak stilinde bu senenin trend aksesuarı ise Bucket şapkalar. Sahillerden metropollere her yerde tercih edilebilecek bucket şapkalar sokak stilinizi tamamlayan en büyük yardımcınız olacak.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar