Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Gençlerin Stil İkonu: Emma Watson | | Darkhair Blog

/
/
/
26 Views

Birçok kişinin Harry Potter serisinden tanıyarak hayran olduğu Emma Watson, seri biteli çok olsa da gündemde kalmayı başarıyor ve kariyerine hızla devam ediyor. Emma Watson’ın oyunculuktaki başarısı kadar gündeme gelen bir diğer konu da sürekli kendini yenileyen stili. Gençler arasında bir stil ikonuna dönüşen genç yıldızın saç modelleri de her zaman ön planda. Sizler için Emma Watson’un değişen ve tarzını tamamlayan saç modellerini bir araya getirdik.

  1. Geriye Doğru Sert Bir Model

Geriye doğru taranan ve parlak görünüm saplayan bir şekillendirici ile şekil verilen bu modelin Emma Watson’a ne kadar yakıştığı ortada. Parlak saçların ve sert geçişlerin özellikle avangart elbiselerle tamamlandığında muhteşem sonuçlar vermesi bu saç modelinin Hollywood’da sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi.             

  1. Kısa ve Kabarık

Bu saç modelinde ise Emma Watson kısa saçlarına aşağıya doğru kabarık bir şekil vererek tarzını ortaya koyuyor. Bu saç modelinin en büyük avantajı omuz dekolteleriyle uyum içinde olması ve dekolteyi gölgelememesi. Siz de bu saç modeliyle şık davetler için zarif bir kolye ile kombininizi tamamlayabilir ve muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.       

  1. Kısa Saçın Spor Görünümü

Son zamanlarda spor kıyafetlerin yükselişe geçmesiyle spor giyim tarzına uygun bu saç modeli de birçok ünlü tarafından tercih edildi. Özellikle Pink ve Rihanna’dan sonra Emma Watson’un da bu model ile kameralar karşısına çıkması kısa saçın şıklığının ve rahatlığının bir kanıtı sayılabilir. Siz de saçınızı kısa saç kullanıyor ya da bu modeli denemeyi düşünüyorsanız, saçlarınızın önlerini bir saç düzleştirici yardımıyla düzleştirerek bu modeli daha da keskin hatlarla kullanabileceğinizi unutmayın.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar