Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Ünlü Şarkıcı Taylor Swift’in Saç Evrimi | | Darkhair Blog

/
/
/
22 Views

Çok satan albümleri ve çalkantılı aşk hayatı ile gündemden düşmeyen, her modeli beğeni toplayan saçları ile stil ikonuna dönüşen Taylor Swift’in saç şekillendirme tercihlerini mercek altına aldık.

16 yaşında örnek gösterilen genç kız imajıyla ünlü olduğunda Taylor Swift’in bu kadar başarılı bir yıldız olacağını çoğu kişi tahmin etmiyordu. Yıllar geçtikçe bir stil ikonuna da dönüşen ünlü şarkıcının yıllar içinde değişimi herkesin beğenisini topladı. Tarzıyla olduğu kadar saç modelleriyle de özellikle genç kızlar için bir stil ikonu olan ünlü şarkıcı yıllardır rengine çok dokunmadığı sarı saçlarını bazen kahkül ile bazen de düz bir şekilde kullandı. İşte Taylor Swift’in kariyeri boyunca kullandığı ve birbirinden güzel saç modellerini sizin için bir araya getirdik.

Dalgalı ve Açık Model

Aslında saç şekillendirme konusunda oldukça istikrarlı olan Taylor Swift’in kırmızı halıda sık sık tercih ettiği bu saç modeli genç kızlar arasında mezuniyet balolarında ve davetlerde sıklıkla kullanıldı. Bu modelden ilham alacaksanız Osmo Curl Bukle Belirginleştirici Sprey kullanmazını tavsiye ediyoruz.

Orta Uzunlukta Maşalı

Şık davetlerde ve nispeten daha ciddi ortamlarda tercih edilecek bu derli toplu saç modeli Taylor Swift’in genelde hayır işi organizasyonlarında kullandığı çok şık bir model. Ünlü yıldız gibi düzleştirici yardımı ile düzleştirdiğiniz saçlarınıza maşa ile vintage bir dalga vererek bu modeli kendinizde uygulayabilirsiniz.

Muhteşem Kahküller

Özellikle düz, sarı saça çok yakışan kahküller Taylor Swift için adeta birer imza modeline dönüşmüş durumda. Kariyerinin zirvesinde denediği bu saç modeli çok beğenildi ve trend haline dönüştü.

Kısa ve Perçemli

Taylor Swift’in belki de en iddialı ve marjinal saç modeli kısa ve perçemli olan bu modeldi. Öne doğru keskin bir perçem ile karizmatik bir imaj yaratılan bu model en az diğer saç modelleri gibi ünlü yıldıza çok yakıştı, bir akımın da tetikleyicisi oldu.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar