Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Moda’nın da Süperstarı: Stil İkonu Olarak Ajda Pekkan | | Darkhair Blog

/
/
/
33 Views

Türkiye’nin Süperstarı Ajda Pekkan’ın şarkıları kadar stili de mercek altında. Ajda’nın meşhur tulumları, omuz dekolteleri ve özellikle konserlerde giymeyi tercih ettiği mayoları medyanın da takibi altında. Birçok modacı ve trend markalarla da işbirliği yapan Ajda Pekkan’ın yıllar geçse de asla demode olmayan stilini mercek altına aldık.

Ajda Pekkan 60’lı yıllara zarafetiyle ve avrupai güzelliği ile damga vurmuştu. İsveç stili saçları, kot elbiseleri ve çizmeleriyle zamanın modasına tam ayak uyduran Ajda yıllar geçse de modayı takip etmekten asla vazgeçmedi. Her zaman vücudunu tanıyıp, kıyafet seçimlerini uygun bedenlerde yaptığını belirten Ajda, renk zıtlığına da dikkat ederek karşıt bir uyum yakalamayı seviyor.

Renkli tasarımlarının göz doldurmasını ve etkileyici olmasını isteyen Ajda Pekkan, konserlerde sık sık omuz dekolteli elbiseler tercih ediyor. Omuz dekoltesinden kolay kolay vazgeçmeyen Ajda’nın bir diğer favori tek parçası ise tulum.

Ajda Pekkan ünlü bir marka için kendi tulum kreasyonunu da hazırlamış ve çok ilgi görmüştü. Ajda Pekkan’ın yüksek bel ispanyol paça tulumları Ajda Tulumu olarak anılıyordu..

Omuz dekoltesinden vazgeçtiği nadir anlarda da şık vatkalara yönelen Ajda genelde bu tarz elbiseleri koyu tonlarda tercih ediyor. Kırmızı ve siyahın uyumuna da önem veren ünlü şarkıcı uzun bir süre daha koyu tonları kırmızı ile kombinlemeye devam edecek gibi duruyor.

LONDRA MODA HAFTASINDA AJDA RÜZGARI

Ünlü modacı Zeynep Kartal’ın Ajda Pekkan adına tasarladığı 25 parçalık kreasyon Londra Moda Haftasında podyuma çıkmıştı. Ajda Pekkan defilenin sonunda podyuma çıkarak Zeynep Kartal’a destek verdi ve Londra Moda Haftasında yürüdü. Omuz dekoltesini tül ile ön plana çıkaran bu yıldızlı elbisesi ise izleyenlerden tam not aldı.

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar