Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Dark Hair Color

Your Hair Guide

img

Jennifer Lopez’in Saç Evrimi | | Darkhair Blog

/
/
/
212 Views

Yıllara meydan okuyan, gittikçe gençleşen isimlerinden biri olan Jennifer Lopez’in saç şekillendirme tercihlerini ve saç modellerini mercek altına aldık.

Uzun zamandır eğlence dünyası içinde bulunan JLO’nun saçları yıllar içinde birçok kez değişime uğradı. Lopez, her zaman kendi saç modasını yaratan ve kendisini takip edenlere öncülük eden bir isim olarak meslektaşlarından ayrıldı. 1995 yılında Hollywood’da yıldızı parlayan şarkıcı/oyuncu o zamanlarda koyu kahve saçları ile bambaşka bir duruş sergiliyordu.  Zaman içinde ballı sıcak kahve tonuna ve vazgeçilmezi olan perçeme geçiş yaptı. Oldukça iddialı olan sanatçı 2006 yıllında saçlarını neredeyse siyah denecek kadar koyu bir kahve tonuna boyatmıştı.

Saçlarını salaş buklelerden Amazon atkuyruğuna birçok farklı modelle şekillendiren JLO için, radikal dönüşümlerin cesur isimi diyebiliriz. Permalı kabarık saçları, dışa doğru fön çekilmiş hacimli kıvrımları ya da kendisi ile özdeşleşen bal rengi saçları… Şimdiler de ise Lopez, çok sevilen uzun saçlarına veda etti.  Havalı ve modern görünümlü orta boyda saç modelline geçiş yaparak, tarzıyla bu senenin de dikkat çeken ismi oldu. Saçlarınızda değişime gitmek için “Cesaret toplamaya ihtiyacım var” diyorsanız. Cesur saç hamleleriyle dikkatleri her zaman üzerine çeken Jennifer Lopez’den ilham alabilirsiniz.

JLO’nun Amazon At Kuyruğu;

Jennifer Lopez’in de favorilerinden olan hacimli atkuyruğu havalı tavrıyla gece de size eşlik edebilecek bir model. Dağınık bir şekilde topladığınız  saçlarınızı Kerastase Densifique Densimorphose Yoğunlaştırıcı Saç Köpüğü veya Davines Sea Salt Deniz Tuzu Spreyi  ile doku verip aralara krepe atarak bu görünümü elde edebilirsiniz. Çarpıcı ve iddialı bu model Jennifer Lopez’in hem kırmızı halı hem de sahne stilleri arasında favorilerinden diyebiliriz.

Maskülen JLO

Islak görünümlü doku ile geriye doğru taranan saçları, maskülen tarzı ve duruşuyla görünümüne sade bir zarafet katıyor. Sizlerde bu modeli saçınıza uygularken, sabitleyici özellikli ve parlak bitişli iki ayrı ürünü katmanlı bir şekilde uygulayarak ıslak dokulu modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçınızı yaparken size yardımcı olacağını düşündüğümüz, Style Sexy Hair 450 Headset Isı Koruyucu Şekil Sabitleyici Sprey ve Tigi Bed Head Masterpiece Parlaklık Veren Saç Spreyi sizin yardımcınız olacaktır.

JLO’nun Joker Örgüsü

JLO’nun sık kullandığı modellerden biri de örgü. Sizlerde klasik atkuyruğundan sıkıldıysanız, Jennifer Lopez gibi saç modelinizi örgülerle hareketlendirebilirsiniz. İnce telli bir saç yapınız varsa, hacimli bir örgü elde etmek için önce ayırdığınız saç tutamlarınızı krepe yaparak kalınlaştırın, sonra ki adımda örgünüze geçebilirsiniz.

Çabasız Güzelliğin Adresi :JLO

Gündüzden geceye size her kıyafetinizle rahatlıkla eşlik eden modellerden burgu topuz çabasız güzelliğin simgesi gibi.  Sık kıllı bir fırçayla pürüzsüz bir şekilde saçlarınızı toplayabilir ya da parmaklarınızla saçlarınızı bir araya getirerek daha dağınık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Son adımınız da saçınızı burarak etrafında döndürdüğünüz saçlarınızı tel tokalarla gizlice sabitlemek olacaktır.

Feminen Tarzı ile JLO

Yüksek volümlü bukleler Jennifer Lopez’in feminen tarzıyla çok çok uyumlu! Siz de bu görünüme sahip olmak istiyorsanız, geniş çaplı bir saç maşasıyla buklelerinizi oluşturun. Buklelerinizi şekillendirdikten sonra saçlarınızı öne atarak parmaklarınızla ayırın. Son adımda da doku verici Osmo Curl Bukle Belirginletirici Sprey  uygulayarak, bitişi yapabilirsiniz.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar